2023/24 Sezonu Başiskele Belediye Spor maç fikstürü ( Kocaeli SAL B Grubu)
|
24/09/2023 |
15:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
0-0 |
Çayırovaspor |
30/09/2023 |
17:00 |
Darıca Nene Hatun Stadı |
|
Darıca Türkeli Gençlikspor |
2-0 |
Başiskele Belediye Spor |
04/10/2023 |
19:15 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
2-2 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
14/10/2023 |
15:00 |
Hereke Erkin Akkaş Stadı |
|
Körfez Bld.Hereke Yıldızspor |
0-1 |
Başiskele Belediye Spor |
22/10/2023 |
17:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
11-1 |
Gebze Tayfunspor |
28/10/2023 |
14:00 |
Kavaklı Stadı |
|
Osmanlı 41 Spor |
3-2 |
Başiskele Belediye Spor |
01/11/2023 |
19:15 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
4-1 |
Bekirderespor |
05/11/2023 |
14:00 |
Hisareyn Sahası |
|
Hisareynspor |
2-1 |
Başiskele Belediye Spor |
11/11/2023 |
17:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
3-2 |
Derincespor |
15/11/2023 |
19:15 |
Körfez Esentepe Stadı |
|
Körfez Yeniyalı Barbarosspor |
1-1 |
Başiskele Belediye Spor |
19/11/2023 |
17:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
2-2 |
Karamürselspor |
25/11/2023 |
17:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Gençlerbirliği |
1-1 |
Başiskele Belediye Spor |
10/12/2023 |
15:00 |
Çayırova Kuştepe Stadı |
|
Çayırovaspor |
2-1 |
Başiskele Belediye Spor |
23/12/2023 |
16:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
1-2 |
Darıca Türkeli Gençlikspor |
27/12/2023 |
19:15 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
2-1 |
Başiskele Belediye Spor |
07/01/2024 |
17:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
5-1 |
Körfez Bld.Hereke Yıldızspor |
13/01/2024 |
17:00 |
Gebze Alaettin Kurt Stadı |
|
Gebze Tayfunspor |
1-9 |
Başiskele Belediye Spor |
17/01/2024 |
19:15 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
3-1 |
Osmanlı 41 Spor |
21/01/2024 |
17:00 |
Cephanelik Stadı |
|
Bekirderespor |
2-0 |
Başiskele Belediye Spor |
27/01/2024 |
17:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
2-0 |
Hisareynspor |
31/01/2024 |
19:15 |
Derince Suni Çim Saha |
|
Derincespor |
5-0 |
Başiskele Belediye Spor |
04/02/2024 |
17:00 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
3-2 |
Körfez Yeniyalı Barbarosspor |
10/02/2024 |
14:30 |
Karamürsel İlçe Stadı |
|
Karamürselspor |
3-2 |
Başiskele Belediye Spor |
18/02/2024 |
17:30 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
6-2 |
Arslanbey Gençlerbirliği |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. |