2023/24 Sezonu Arslanbey Organize Sanayispor maç fikstürü ( Kocaeli SAL B Grubu)
|
24/09/2023 |
14:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
1-4 |
Darıca Türkeli Gençlikspor |
04/10/2023 |
19:15 |
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı |
|
Başiskele Belediye Spor |
2-2 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
08/10/2023 |
17:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
0-1 |
Körfez Bld.Hereke Yıldızspor |
14/10/2023 |
17:00 |
Gebze Alaettin Kurt Stadı |
|
Gebze Tayfunspor |
2-5 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
22/10/2023 |
19:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
6-1 |
Osmanlı 41 Spor |
28/10/2023 |
17:00 |
Cephanelik Stadı |
|
Bekirderespor |
2-0 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
02/11/2023 |
19:15 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
3-1 |
Hisareynspor |
05/11/2023 |
18:00 |
Derince Suni Çim Saha |
|
Derincespor |
0-0 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
11/11/2023 |
18:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
2-4 |
Körfez Yeniyalı Barbarosspor |
15/11/2023 |
19:15 |
Karamürsel İlçe Stadı |
|
Karamürselspor |
2-0 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
19/11/2023 |
17:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
4-2 |
Arslanbey Gençlerbirliği |
25/11/2023 |
17:00 |
Çayırova Kuştepe Stadı |
|
Çayırovaspor |
4-1 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
10/12/2023 |
17:00 |
Darıca Nene Hatun Stadı |
|
Darıca Türkeli Gençlikspor |
3-1 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
27/12/2023 |
19:15 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
2-1 |
Başiskele Belediye Spor |
30/12/2023 |
17:00 |
Hereke Erkin Akkaş Stadı |
|
Körfez Bld.Hereke Yıldızspor |
1-1 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
07/01/2024 |
15:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
2-1 |
Gebze Tayfunspor |
13/01/2024 |
14:00 |
Kavaklı Stadı |
|
Osmanlı 41 Spor |
1-2 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
18/01/2024 |
19:15 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
0-1 |
Bekirderespor |
21/01/2024 |
14:15 |
Hisareyn Sahası |
|
Hisareynspor |
2-3 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
27/01/2024 |
17:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
4-1 |
Derincespor |
31/01/2024 |
19:15 |
Körfez Esentepe Stadı |
|
Körfez Yeniyalı Barbarosspor |
1-7 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
04/02/2024 |
17:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
1-1 |
Karamürselspor |
10/02/2024 |
17:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Gençlerbirliği |
0-4 |
Arslanbey Organize Sanayispor |
18/02/2024 |
15:00 |
Arslanbey Stadı |
|
Arslanbey Organize Sanayispor |
1-2 |
Çayırovaspor |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. |