Ulukent Gençlik Spor Kulübü
Menemen / İzmir
İzmir
|
|
|
|
2023/24 Sezonu Ulukent Gençlikspor maç fikstürü ( İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup)
|
|
|
|
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Ataşehir 1881 Spor |
08/10/2023 |
15:00 |
Bornova İlçe Stadı |
|
Bornova Işıkkentspor |
1-2 |
Ulukent Gençlikspor |
15/10/2023 |
14:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
4-2 |
Halilbeyli 1979 Spor |
22/10/2023 |
14:00 |
Karşıyaka Hasan Türker Sahası |
|
Denizspor |
0-5 |
Ulukent Gençlikspor |
29/10/2023 |
14:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Bornova Hitabspor |
04/11/2023 |
16:00 |
Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası |
|
Nafiz Gürmanspor |
1-0 |
Ulukent Gençlikspor |
08/11/2023 |
15:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Kemalpaşaspor |
11/11/2023 |
16:00 |
Asarlık Sahası T |
|
Koyundere Gençlikspor |
0-0 |
Ulukent Gençlikspor |
21/12/2023 |
15:00 |
Harmandalı Sahası |
|
Harmandalıspor |
2-0 |
Ulukent Gençlikspor |
22/11/2023 |
15:10 |
Kınık İlçe Stadı |
|
Kınık Belediyespor |
1-2 |
Ulukent Gençlikspor |
26/11/2023 |
14:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
5-1 |
Özçamdibispor |
06/12/2023 |
15:00 |
Yusuf Tırpancı Sahası |
|
Bornova Yeşilova |
3-2 |
Ulukent Gençlikspor |
|
|
|
|
Ataşehir 1881 Spor |
0-3 |
Ulukent Gençlikspor |
24/12/2023 |
13:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
1-2 |
Bornova Işıkkentspor |
30/12/2023 |
15:00 |
Halilbeyli Sahası |
|
Halilbeyli 1979 Spor |
1-3 |
Ulukent Gençlikspor |
03/01/2024 |
15:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
5-0 |
Denizspor |
07/01/2024 |
14:00 |
Bornova İlçe Stadı |
|
Bornova Hitabspor |
0-2 |
Ulukent Gençlikspor |
13/01/2024 |
15:30 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
3-1 |
Nafiz Gürmanspor |
18/01/2024 |
14:20 |
Kemalpaşa Ören Sahası |
|
Kemalpaşaspor |
1-2 |
Ulukent Gençlikspor |
07/02/2024 |
15:00 |
Emiralem Sahası T |
|
Ulukent Gençlikspor |
5-0 |
Koyundere Gençlikspor |
17/02/2024 |
15:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Harmandalıspor |
31/01/2024 |
15:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Kınık Belediyespor |
04/02/2024 |
16:00 |
Yusuf Tırpancı Sahası |
|
Özçamdibispor |
1-5 |
Ulukent Gençlikspor |
|
|
|
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Bornova Yeşilova |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. |
2023/24 Sezonu Ulukent Gençlikspor maç fikstürü ( İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Play-Off A)
|
09/03/2024 |
14:00 |
Torbalı 7 Eylül Stadı |
|
Torbalıspor |
0-0 |
Ulukent Gençlikspor |
23/03/2024 |
14:00 |
Seyrek Sahası |
|
Ulukent Gençlikspor |
3-0 |
Ayrancılar Gençlikspor |
|
|
|
|
Balçova Belediye Termalspor |
- |
Ulukent Gençlikspor |
|
|
|
|
Ulukent Gençlikspor |
- |
Ödemişspor |
|
|
|
|
Ulukent Gençlikspor |
- |
Torbalıspor |
|
|
|
|
Ayrancılar Gençlikspor |
- |
Ulukent Gençlikspor |
|
|
|
|
Ulukent Gençlikspor |
- |
Balçova Belediye Termalspor |
|
|
|
|
Ödemişspor |
- |
Ulukent Gençlikspor |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. | |